Sesje z diet coachingu Sesja strategiczna

1 strategiczne spotkanie

 

Sesja strategiczna to 90 minut pełne uwagi nakierowanej na Ciebie poprzedzone wcześniejszą analizą Twojego dotychczasowego sposobu odżywiania (wypełniasz ankietę z pytaniami dotyczącą Twoich dotychczasowych nawyków żywieniowych i sposobu odżywiania, wypełniasz przed sesją dzienniczek żywieniowy przez 5 dni).

Poznaj moc profesjonalnego wsparcia, które pozwoli Ci zrobić duży krok do przodu w zmianie Twoich obecnych nawyków żywieniowych na zdrowe. Podczas sesji pracujemy nad wybranym przez Ciebie obszarem.

miesięczna opieka coachingowa

 

Pakiet podstawowy polega na analizie dotychczasowego modelu żywieniowego, wdrożeniu zasad zdrowego odżywiania w życie, odnalezieniu obszarów do pracy nad sobą i wyznaczeniu około 3 celów do zrealizowania, nad którymi głównie się skupiamy. Przed Tobą miesięczne wyzwanie, przez które chętnie Cię poprowadzę i wesprę.

Pakiet obejmuje:
4 sesje po 75 minut (1 godzina 15 minut) 1 sesja 1 raz w tygodniu
opiekę coachingową przez czas trwania sesji (stały kontakt przez e-mail oraz aplikację Messenger lub WhatsApp).szczegółową analizę dotychczasowego sposobu odżywiania się
pracę nad wybranymi przez Ciebie obszarami z zakresu odżywiania dotyczącymi Twoich nawyków żywieniowych, powtarzających się niekorzystnych schematów czy zachowań, które Tobą rządzą.

4 miesięczna opieka coachingowa

 

Pakiet pełny sesji coachingowych polega na dogłębnej analizie Twojego dotychczasowego modelu żywieniowego, wdrożeniu zasad zdrowego odżywiania w życie, odnalezieniu obszarów do pracy nad sobą i wyznaczeniu 4-5 celów do zrealizowania, nad którymi się skupiamy. Przed Tobą spore wyzwanie, które potrwa 3 miesiące, przez które chętnie Cię poprowadzę i wesprę.

Pakiet obejmuje:
12 sesji po 75 minut (1 godzina 15 minut) pierwsze 6 sesji 1 raz w tygodniu, kolejne sesje co 2 tygodnie
opiekę coachingową przez czas trwania sesji (stały kontakt przez e-mail oraz aplikację Messenger lub WhatsApp)
szczegółową analizę dotychczasowego stylu odżywiania się
pracę nad wybranymi przez Ciebie obszarami z zakresu odżywiania dotyczącymi Twoich nawyków żywieniowych, powtarzających się niekorzystnych schematów czy zachowań, które Tobą rządzą…

8 miesięczna opieka coachingowa

Pakiet GOLD to głęboka transformacja Twoich obecnych nawyków żywieniowych. Praca z uważnością i świadomością. Dzięki sesjom będziesz w pełni świadoma swoich dotychczasowych zachowań żywieniowych, nauczysz się pracować z emocjami na zaawansowanym poziomie, nauczysz się zmieniać swoje niewspierające przekonania i tworzyć nawyki, które będą służyły Ci na lata. Bliżej poznasz i zrozumiesz siebie. Staniesz się bardziej uważna na siebie i swoje potrzeby, nawiążesz ze sobą realny kontakt. Nauczysz się przekładać wiedzę i techniki, które poznasz na pozostałe aspekty swojego życia. Rozbudzisz swoją kobiecość i atrakcyjność. Przed Tobą 8 miesięczne wyzwanie, przez które chętnie Cię poprowadzę i wesprę.

 

Pakiet obejmuje:
20 sesji po 75 minut (1 godzina 15 minut) w tym pierwsze 6 sesji 1 raz w tygodniu, kolejne 14 sesji co 2 tygodnie.
Zapewniam Ci opiekę coachingową przez czas trwania sesji (stały kontakt przez e-mail oraz aplikację Messenger lub WhatsApp), szczegółową analizę dotychczasowego sposobu odżywiania się, pracę nad wybranymi przez Ciebie obszarami z zakresu odżywiania dotyczącymi Twoich nawyków żywieniowych, powtarzających się niekorzystnych schematów czy zachowań, które Tobą rządzą. Pracować będziesz ze mną na poziomie nie tylko zmiany nawyków ale przede wszystkim zmiany nastawienia.

6 miesięczna opieka coachingowa

 

Pakiet ACTIVE skupia się przede wszystkim na procesie nastawionym na odchudzanie. Jednak nie w ujęciu jakie przedstawia świat dietetyki. Nie wprowadzamy żadnych diet. Pracujemy na tym, co jest. Zmieniamy Twoje przekonania, schematy myślowe oraz dotychczasowe strategie działania. Wprowadzamy regularną aktywność fizyczna dopasowaną do Ciebie. Wszystko odbywa się przy moim pełnym wsparciu i prowadzeniu. W podejściu życzliwym jesteś w stanie wypracować skuteczne, trwałe, realne zmiany i osiągnąć cel. Przed Tobą wyzwanie, które potrwa 6 miesięcy, przez które chętnie Cię poprowadzę i wesprę.

Pakiet obejmuje:
20 sesji po 75 minut (1 godzina 15 minut) pierwsze 10 sesji 1 raz w tygodniu, kolejne sesje co 2 tygodnie
Zapewniam Ci opiekę coachingową przez czas trwania sesji (stały kontakt przez e-mail oraz aplikację Messenger lub WhatsApp)
szczegółową analizę dotychczasowego stylu odżywiania się, pracę nad wybranymi przez Ciebie obszarami z zakresu odżywiania dotyczącymi Twoich nawyków żywieniowych, powtarzających się niekorzystnych schematów czy zachowań, które Tobą rządzą…