Pozbądź się zaburzeń odżywiania bez długoletniej terapii

W prosty sposób pomogę Ci wyjść z zaburzeń odżywiania

Ta opcja jest dla Ciebie jeśli

 • masz dość tkwienia w kompulsywnych napadach objadania się
 • nie chcesz tkwić w kole dietowania czyli wiecznego odchudzania się i efektu jojo, które niszczy Twoje zdrowie
 • chcesz uwolnić się od bulimii
 • cierpisz na ortoreksję czyli boisz się jeść mniej zdrowe produkty, zwracasz nadmiernie uwagę na etykiety, budzi to w Tobie lęk i niepokój, zabiera radość z jedzenia
 • jesteś uzależniona od intensywnych treningów, nie czujesz w tym radości, a konieczność nakierowaną na szczupłe ciało i zrekompensowanie napadów objadania się
 • masz obsesję na punkcie wagi i wyglądu

Jakich efektów naszej współpracy możesz się spodziewać?

 • poczujesz ulgę i spokój
 • pożegnasz zaburzenia odżywiania
 • odzyskasz swobodę i wolność w jedzeniu
 • satysfakcji ze swojego wyglądu
 • odzyskasz swój czas

Jak wygląda nasza współpraca?

Jak to wygląda w praktyce?

Spotykamy się najpierw na bezpłatnej sesji wstępnej 30 minutowej abyś miała pewność, że ten pakiet jest dla Ciebie. Między innymi przedstawiasz mi swój problem żywieniowy, z którym się zmagasz. Na tym spotkaniu zapoznaję Cię też z tym jak będziemy pracować.

Kolejna sesja to intensywna sesja hot, która trwa 1,5 godziny i ma ona na celu wytrącenie Cię z dotychczasowego myślenia o Twojej zaburzonej relacji z jedzeniem. Już po tej sesji poczujesz ulgę i zdystansujesz się do swoich zaburzeń odżywania.

Następnie mamy 3 sesje, spotykamy się 1 x w tygodniu. Na tych sesjach poznajesz prawdziwe powody Twoich zaburzonych zachowań, popatrzysz na nie z zupełnie innej płaszczyzny niż do tej pory. Nauczę Cię pracować z niewspierającymi myślami, uwalniać emocje, rozumieć potrzeby ciała i uważniać je w swoim życiu.

Później spotykamy się 1 x na 2 tygodnie. Są to dwie sesje, które mają na celu utrwalenie zmiany i zbudowanie indywidualnej strategii odżywiania. Zweryfikujesz wszystkie swoje wątpliwości na temat racjonalnego, normalnego jedzenia. Nauczysz się jeść uważnie i satysfakcjonująco.

Po upłynięciu miesiąca spotykamy się na ostatniej sesji, która jest podsumowaniem Twoich działań, czasem na refleksję i ostateczne wnioski oraz doszlifowanie Twojej wiedzy i obranej strategii.

Tak Cię poprowadzę

 • miesiąc intensywnego kontaktu na sesjach
 • pomiędzy sesjami masz ze mną stały kontakt gdzie

  możesz pytać o co chcesz, masz moje pełne wsparcie

 • samodzielna praca pod moim okiem, ćwiczenia,

  krótkie zadania do wykonania miedzy sesjami

 • sesja follow up po miesiącu
 • niewygasający kontakt ze mną – jeśli po sesjach

  pojawia się u Ciebie jakeś pytania możesz śmiało pytać,

  jestem tu dla Ciebie i chcę Ci pomóc odzyskać swoje życie

Cena pakietu:

Sesja strategiczna 270 zł + 6 sesji 200 zł =

1470,00 zł

Pierwszym krokiem jest wykupienie sesji strategicznej

Po sesji strategicznej odbywają się kolejne sesje, których jest 6

Beata, czy to na pewno dla mnie?

Masz zawsze dwie opcje, albo…

Spróbujesz  i zmienisz swoje życie, odzyskasz spokój w jedzeniu, odzyskasz czas na czynności których zawsze chciałaś się podjąć, ale nie miałaś na nie czasu bo… myślenie o jedzeniu zajmowało Ci większość dnia, pochłaniało energię.

Spróbujesz i zaczniesz jeść intuicyjnie, uważnie, zdrowo i z satysfakcją, do syta ale bez przejadania się,

Spróbujesz i Twoja waga wróci do normy…

Spróbujesz i poprawisz swoje zdrowie, cerę, trawienie.

Spróbujesz i przestaniesz być wybuchowa, odczuwać częste napięcie, zdenerwowanie, wreszcie będziesz mogła skupić się na tym co w danej chwili robisz.

Spróbujesz i odzyskasz dawne życie i siebie

 

albo…

nic się nie zmieni. Twoje życie będzie takie jak do tej pory.

Przeczytaj opinie o współpracy ze mną

 • “Pani Beato

  Jestem zachwycona Pani przekazem tak zrozumiałym i mądrym. Wiele zmieniło się na dobre w moim życiu po naszych sesjach ale przede wszystkim odzyskałam wolność żywieniową”

  Kasia

 • “Skończyło się u mnie kompulsywne jedzenie. Jem jak jestem głodna, kończę kiedy czuję sytość, naturalnie odstawiam talerz. Jak już mam bardzo ochotę na słodkie po obiedzie to coś tam zjem, skończyły się codzienne napady na słodkie. Ćwiczę zumbę, jeżdżę na rowerze bez myśli, że muszę. Poprostu lubię to!”

  Magda

 • “Pani Beato ja wiem, że Pani pomaga wyprowadzić głowę na zdrowe tory co tyczy się diety/odżywiania, ale uleczyła mnie Pani jako kobietę, która wreszcie siebie pokochała! Pierwszy raz poczułam się kobieca, wszyscy widzą moją zmianę…”

  Natalia

 • “Uwielbiam spotkania z Panią i nie mogę doczekać się kolejnej sesji. Bije od Pani spokój. Siła jaką zyskałam jest nie do opisania. Przestałam się objadać bo nauczyłam się radzić sobie z moimi emocjami w zdrowy sposób. Dziękuję!”

  Iwona

 • “Święta już mi nie straszne. Nie ma już, że “Ooo! Ciasto! To trzeba pół blachy!”. Zjem kawałek, posmakuje i koniec. Jak nie smakuje to nie jem. Jestem Pani wdzięczna za wszystkie metody jakie poznałam na sesjach. Dzięki nim czuję się bezpiecznie i pewnie, zdystansowałam się od moich zaburzeń, ich już nie ma, odzyskałam spokój.”

  Gosia

Decyzja należy do Ciebie…

Tutaj umówisz się na konsultację wstępną

Jesteś zdecydowana? Tutaj zakupisz pierwszą sesję strategiczną, która rozpoczyna naszą współpracę

Poznaj mnie bliżej

Nazywam się Beata Tomczyk, jestem psychodietetykiem i diet coachem.

 

Pomogę Ci wyjść z zaburzeń odżywiania i odzyskać zdrową relację z jedzeniem.

 

Z przyjemnością pomogę Ci przezwyciężyć niewspierające wzorce i przyzwyczajenia, dam Ci wsparcie w skutecznym wyjściu z zaburzeń odżywiania, pokażę jak jeść intuicyjnie, bez restrykcji i zmienię Twoje podejście do tego, co widzisz w lustrze.

 

Byłam w tym miejscu, gdzie zaburzenia odżywiania nie pozwalały mi normalnie funkcjonować, bo wszystko kręciło się wokół jedzenia… Z krótkiego epizodu anoreksji w wieku 19 lat wpadłam w bulimię, gdzie każdą nadprogramową kalorię rekompensowałam intensywnymi treningami nawet w nocy.

 

Dlatego wiem jak Ci pomóc nie tylko jako psychodietetyk, ale jako kobieta, która wie przez co przechodzisz. Od 10 lat dokształcam się w tym zakresie. Codziennie pomagam kobietom na sesjach z tego wyjść. Jesteś w dobrych rękach.

 

Beata Tomczyk