ZBUDUJ ZE MNĄ ZDROWĄ RELACJĘ Z JEDZENIEM,

SKOŃCZ Z BYCIEM WCIĄŻ NA DIECIE

I ODZYSKAJ WEWNĘTRZNY SPOKÓJ

 

Masz już dość bycia wciąż na diecie? Postępując wciąż tak samo nie możesz oczekiwać innych efektów. Jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną przestaniesz być niewolniczką diet, zaczniesz jeść intuicyjnie, bez zakazów i bez niepotrzebnej presji, za to w zgodzie ze sobą i na luzie. Odnajdziesz taką dietę, która będzie Ci służyć, będzie optymalna dla Ciebie, dopasowana do Twojej codzienności.

 

Zapoznaj się z moją ofertą indywidualnych sesji coachingowych!

 

Czy do tej pory było tak, że…

 

 • przechodziłaś od diety do diety z nadzieją, że tym razem Ci się uda osiągnąć sylwetkę, o której marzysz od lat?
 • próbowałaś różnych diet, ale nie były one dopasowane do Twojej codzienności, chodziłaś więc głodna albo z wzdętym brzuchem?
 • wprowadzałaś diety “od poniedziałku”, “po świętach” kończąc ostatni dzień “wolności” suto zastawionym stołem, jednym słowem działałaś na zasadzie zrywów jednak trudno było Ci wytrwać w nowych postanowieniach zbyt długo?
 • chciałaś wyglądać jak kobiety z reklam telewizyjnych czy Instagrama i wciąż czułaś się gorsza od nich?
 • teoretycznie znasz zasady zdrowego odżywiania, ale nie wiesz jak je przełożyć na praktykę, jesteś już tym zmęczona i trochę masz już tego wszystkiego dość, bo nie wiesz co robisz nie tak?
 • zaczynasz bać się jedzenia, boisz się jeść, boisz się być głodna, przestałaś sobie ufać w tym temacie?

 

Teorię masz w jednym palcu, jednak…

 

Wiesz, że trzeba jeść 4-5 posiłków dziennie, pić dużo wody, wysypiać się i uprawiać umiarkowaną aktywność fizyczną. Postanawiasz wziąć się za siebie po raz kolejny. Robisz wielką rewolucję! Jak już się za coś zabierasz to przecież nie na pół gwizdka. Wprowadzasz listę produktów zakazanych. Wyznaczasz sobie konkretne godziny na posiłki oraz  wciskasz w dość już napięty grafik aktywność fizyczną, najlepiej taką intensywną.

 

Przez pierwsze 2 tygodnie nawet Ci się udaje trzymać nowych zasad. Widzisz pierwsze efekty na wadze oraz w lusterku, które Cię zadowalają. Jednak z czasem efekty są coraz mniej widoczne. Brakuje Ci motywacji i sił, zresztą nie czujesz się z tą nową dietą najlepiej, ciągle myślisz o jedzeniu i kaloriach. Masz dość ciągłych zakazów, ważenia się i pilnowania, żeby czasem nie ulec pokusie zjedzenia ulubionego ciasta. A gdy pojawia się “sprzyjająca” sytuacja – ulegasz by następnego dnia obudzić się z koszmarnymi wyrzutami sumienia: “jak mogłam! jestem do niczego!”.

 

Znam to bardzo dobrze

 

Wieczne niezadowolenie z siebie, z wagi, z wyglądu (poznaj moją historię). Ciągłe bycie na diecie było mocno wyczerpujące. Nie zdawałam sobie sprawy, że wciąż zataczam błędne koło, że stałam się niewolniczką diet. Oczekiwałam efektów mimo, że wciąż stosowałam te same metody. I złościłam się na siebie obwiniając za niepowodzenia oraz chwile słabości, gdy sięgałam po produkty zakazane.

 

ZDROWE ODŻYWIANIE MOŻE BYĆ PROSTE I PRZYJEMNE!

NAJLEPSZA DIETA TO TAKA, KTÓRA JEST OPTYMALNIE DOPASOWANA DO CIEBIE I TOWICH POTRZEB. JEST ELASTYCZNA.

 

Wiem jak Ci pomóc!

 

Wiem z czym zmagasz się na co dzień. Sama przez to przechodziłam i chciałabym, żebyś wiedziała, ze to nie jest Twoja wina! W tradycyjnym modelu tak to właśnie działa. Nie ma przestrzeni na elastyczną dietę i jedzenie intuicyjne. Można tak wytrzymać pewien czas, ale nie jesteś w stanie mieć zawsze wysokich zasobów psychoenergetycznych, żeby temu podołać.

 

Jeśli chcesz przerwać błędne koło bycia wciąż na diecie potrzebujesz:

 

 • zweryfikować swoją dotychczasową wiedzę o odżywianiu ale w odniesieniu do siebie, do tego co służy Twojemu organizmowi, a co nie, w tym obalić różne mity dietetyczne,
 • zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowe,
 • odkryć przekonania, które Cię blokują i sabotują w procesie tej zmiany,
 • poznać siebie i swoje potrzeby oraz jak właściwie na nie reagować,
 • poznać się ze swoim ciałem i stworzyć z nim życzliwą, pełną akceptacji relację, nauczyć odczytywać sygnały jakie do Ciebie wysyła,
 • odnaleźć swój własny styl odżywiania dopasowany do Ciebie i Twojego stylu życia, potrzeb oraz wartości.

 

I choć teraz, gdy to czytasz może wydawać Ci się to dziwne, bo przecież jak dotąd nie na tym polegała Twoja dieta, żeby wsłuchiwać się w siebie i swoje potrzeby to uwierz mi jest to najbardziej skuteczna droga, dzięki której osiągniesz taką wagę, jaką chcesz i to trwale oraz równocześnie uwolnisz się od ciągłego dietowania. Być może jest to dla Ciebie nowość, ale nie martw się, jestem tu dla Ciebie i z całego serca pragnę Ci pomóc! Jak widzisz, z łatwością ogarniam ten język i bez problemu jestem w stanie nauczyć go też Ciebie. Bo jesteś taka sama jak ja.

 

Jesteś w stanie odzyskać kontrolę nad swoim ciałem!

 

Jako certyfikowany diet coach poprowadzę Cię przez cały ten proces. Zadam Ci odpowiednie pytania, pobudzę motywację, wydobędę wszystko co w Tobie drzemie aby Ci pomóc. Jednym słowem ja znam narzędzia, Ty znasz odpowiedź.

Uzdrowimy Twoją relację z jedzeniem i ciałem. Dzięki spotkaniom rozpracujemy dotychczasowe schematy, które Tobą rządzą, niewspierające mity i wszelkie inne blokady, które skutecznie utrudniały Ci dotychczas proces zmiany. Dzięki temu nauczysz się właściwe rozpoznawać swoje potrzeby i odpowiednio reagować na nie.

Z przyjemnością pomogę Ci w tym procesie. To jest moja misja i pasja. Uwielbiam wspierać kobiety w procesie ich zmiany! Będę Twoim wsparciem za każdym razem gdy poczujesz opór, a nawet kiedy będziesz chciała zrezygnować. Będę Twoim mentorem za każdym razem, gdy nie będziesz wiedziała dlaczego znowu pojawiają się stare schematy. Będę Twoją przyjaciółką, która złapie Cię za rękę gdy zobaczy, że tego potrzebujesz. Zrobię wszystko, żebyś osiągnęła trwałe rezultaty! Uwolnij się od podjadania, przejadania, niekontrolowanej chęci na słodycze, popadania ze skrajności w skrajność.

 

Jestem osobą, która lubi drążyć, dociekać, zadawać pytania…

 

Cechuje mnie bardzo indywidualne podejście. Nie otrzymasz ode mnie gotowej receptury na zdrowe odżywianie. Nie dam Ci gotowych rozwiązań, bo nie będą one dopasowane do Ciebie, a znowu narzucone z góry. Chyba już to przerabiałaś z dietami i wiesz, że takie podejście do tematu zwyczajnie nie działa. Dzięki narzędziom i metodom jakie stosuję sama odkryjesz, a już po pierwszym tygodniu zobaczysz, efekty naszej współpracy. Samemu trudniej jest wyłapać utarte schematy, którymi kierujemy się na co dzień przy podejmowaniu decyzji żywieniowych. Z moją pomocą wyłapiemy to, co Cię blokuje i zbudujemy nową, zdrową relację z jedzeniem. Uwierz w to, że jesteś w stanie osiągnąć swój cel skutecznie i trwale!

 

Zdrowe jedzenie, zgrabne ciało, które kochasz, brak zakazów w diecie – to wszystko jest w zasięgu Twojej ręki.

 

Jedzenie to energia. Jedzenie daje siłę. Na pewno masz swoje plany i marzenia, które czekają realizacji, i które potrzebują w tym celu jasnego umysłu i sprawnego ciała, a nie zaprzątania sobie głowy kolejną, nową dietą.

Nie czekaj na sprzyjające warunki, bo te idealne mogą nigdy nie przyjść. Czy chcesz potem wiecznie żałować, że nie spróbowałaś? Zacznij tu gdzie jesteś!

 

Jak to wygląda w praktyce?

 

Sesje coachignowe nie polegają na stworzeniu tygodniowego jadłospisu, w tym listy produktów zakazanych. Mają one na celu coś zupełnie innego.

Sesje coachingowe to profesjonalny cykl rozmów, podczas których zmieniasz swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowe, tworzysz precyzyjny i dobrze przemyślany plan działania, realizujesz wyznaczone cele.

Coach dietetyczny używając konkretnych narzędzi, posługując się elementami mentoringu żywieniowego, zadając odpowiednie pytania, wspierając i motywując pomaga uwolnić się od błędnego schematu bycia wciąż na diecie. A wszystko w atmosferze zaufania, życzliwości i wzajemnego szacunku.

Razem wypracowujemy takie metody, dzięki którym sama zadbasz o swoje nawyki żywieniowe, osiągniesz optymalną wagę oraz nauczysz się podejmować świadome wybory żywieniowe służące Twojemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Od czego zaczynamy?

 

Najpierw umawiamy się na bezpłatną sesję online, w której poznajemy siebie.

 

Przeczytaj więcej o bezpłatnym spotkaniu online ze mną

 

Po tej sesji zdecydujesz ostatecznie czy chcesz ze mną pracować i podejmujesz się sesji indywidualnych. Do wyboru masz jedną sesję strategiczną i dwa pakiety: pakiet podstawowy oraz pakiet pełny.

 

Tutaj poznasz szczegóły oferty dotyczącej sesji coachingowych

 

Pamiętaj, że bycie gotowym do zmiany nie oznacza, że masz nie odczuwać żadnych obaw, czy niepewności, masz nie czuć dyskomfortu. Czekanie na idealny moment może wydłużać się w nieskończoność. Gotowość do zmiany to działanie pomimo pojawiających się obaw i lęków.

Jesteś gotowa?

Ja tak! I czekam na Ciebie, na Twój ruch. Jestem tu dla Ciebie.