Pozbądź się niechcianych zachowań żywieniowych i przywróć radość z jedzenia

Razem ustawimy Twoje żywienie na właściwe tory

Ta opcja jest dla Ciebie jeśli

 • ciągle się odchudzasz, a nadal Twoja waga stoi w miejscu albo nawet wzrosła
 • nie ufasz sobie w kwestii wyborów żywieniowych
 • nie wiesz jak się odżywiać, ciągle krążysz między idealną dietą a rozpustą żywieniową, nie możesz znaleźć w tym balansu
 • nie potrafisz rozpoznawać sygnałów głodu i sytości, czyli kiedy zacząć a kiedy skończyć posiłek, nie wiesz jak właściwie komponować posiłki żeby przynosiły odżywienie i satysfkację
 • czujesz się niewolnikiem wagi, kalorii, makroskładników, treningów
 • chcesz jeść normalnie nie bojąc się, że od tego przytyjesz

Jakich efektów naszej współpracy możesz się spodziewać?

 • nauczysz się jeść intuicyjnie, czyli będziesz umiała rozpoznawać głód i sytość i odróżniać te sygnały od zachcianek, apetytu czy emocjonalnego jedzenia
 • nauczysz się skutecznych sposób na radzenie sobie z emocjami, stresem, gorszym nastrojem abyś nie musiała ich zajadać
 • nauczysz się planować i komponować zdrowe i smaczne posiłki, przygotowywać elastyczny jadłospis,
 • wprowadzisz regularny, łagodny ruch do Twojej codzienności w zgodzie z Tobą
 • zaufasz sobie i swoim wyborom żywieniowym na nowo

Jak wygląda nasza współpraca?

Jak to wygląda w praktyce?

Spotykamy się najpierw na bezpłatnej sesji wstępnej 30 minutowej abyś miała pewność, że ten pakiet jest dla Ciebie. Między innymi przedstawiasz mi swój problem żywieniowy, z którym się zmagasz. Na tym spotkaniu zapoznaję Cię też z tym jak będziemy pracować.

Kolejna sesja to intensywna sesja hot, która trwa 1,5 godziny i ma ona na celu stworzenie konkretnego, precyzyjnego planu działania w oparciu o Twój rozkład dnia, zasoby i możliwości. Już po tej sesji poczujesz zmianę.

Następnie mamy 3 sesje gdzie spotykamy się 1 x w tygodniu, a potem 8 kolejnych sesji, gdzie spotykamy się 1 x na 2 tygodnie. Podczas sesji realizujemy kolejne kroki naszego planu działania. Uczysz się odżywiać świadomie i intuicyjnie, rozpoznawać głos niewspierających przekonań w Twojej głowie i zmieniać go na właściwy, rozpoznawać sygnały głodu i sytości, odróżniać je od zachcianek czy głodu emocjonalnego. Poznajesz swoje potrzeby, uczysz się uwalniać emocje, łapiesz kontakt z ciałem i jego potrzebami. Uczysz się elastycznie planować posiłki, odpowiednio je komponować by przynosiły sytość i satysfakcję.

Ostatnia sesja jest podsumowaniem Twoich działań, czasem na refleksję i ostateczne wnioski oraz doszlifowanie Twojej wiedzy i obranej strategii.

Nie potrzebujesz już żadnej kolejnej diety, liczenia kalorii czy idealnego jadłospisu. Twoje życie nie musi być pochłonięte przez zasady żywieniowe, intensywne ćwiczenia, zakazy.

Zamiast tego możesz doświadczyć wolności, spokoju, poczucia sytości i satysfakcji po posiłku bez przejadania się czy ulegania zachciankom.