Pozwól, że przygotuję Ci warunki do wprowadzenia zmian w diecie, które doczekają się wreszcie Twojej realizacji…

W jaki sposób do tej pory podejmowałaś decyzję o przejściu na dietę?

Czy do tej pory było tak, że…

 • decydowałaś się na wprowadzenie zmian w diecie pod wpływem impulsu, bo stwierdziłaś że musisz schudnąć przed świętami, bo koleżanka przeszła na dietę więc Ty też, bo zobaczyłaś swoje zdjęcie z imprezy i się wkurzyłaś na to jak wyglądasz, bo poczułaś że masz dość ulegania wiecznie swoim zachciankom, masz dość wieczornego zajadania, nieregularności w odżywianiu etc.

 • wprowadzałaś zmiany z dnia na dzień, które najczęściej polegały na obniżeniu kaloryczności posiłków, wprowadzeniu listy zakazanych produktów, rezygnacji ze słodyczy, skrupulatnego trzymania się ustalonych por posiłków, wprowadzenia treningów 4x w tygodniu, bo przecież musisz się za siebie wziąć!
 • (jakikolwiek cel sobie nie założyłaś) na początku efekty były szybkie, udawało Ci się utrzymać ustalone zasady, odnosiłaś pierwsze sukcesy, jednak czułaś coraz większe zmęczenie, nadmiar obowiązków nie dawał warunków do bycia uważną w ciągu dnia na swoje wybory żywieniowe i bycia regularną w aktywności fizycznej tak, jak sobie założyłaś na początku, coraz głośniej napływały do Ciebie myśli, żeby na krótko odpuścić, a od jutra zacząć od nowa,

 • zaczynałaś czuć coraz większe przytłoczenie i presję, a emocje z tym związane coraz chętniej zajadałaś pod wpływem napływających myśli, że to jedyny sposób na odreagowanie by poczuć się lepiej,
 • efekty pojawiały się coraz wolniej, zakazane produkty kusiły coraz bardziej, myśli żeby zjeść to czy tamto, ulec zachciankom były coraz intensywniejsze, jedzenie pod wpływem emocji przynosiło znajomą ulgę nie tylko w związku z poczuciem winy, że znowu zawalasz z dietą, ale też w różnych codziennych stresujących Cię sytuacjach, treningi były przykrym obowiązkiem, czułaś się ze sobą coraz gorzej,

 • ostatecznie rezygnację z diety, z postawionych sobie założeń, zasad przypieczętowywałaś słowami “chrzanić to! spróbuję następnym razem jeszcze raz” i to był ten moment, w którym jadłaś za te wszystkie dni na diecie, rezygnowałaś z aktywności, zresztą wytrzymałaś chwilę to zasłużyłaś sobie na przerwę,
 • czułaś się z tym wszystkim źle, czułaś się zmęczona, czułaś że nie masz wpływu na swoje myśli, że emocje Tobą rządzą, a zachowania są niekontrolowane, całą winę zrzuciłaś na siebie, w końcu jesteś taka leniwa i się do tego w ogóle nie nadajesz, inni mogą osiągać swoje cele żywieniowe, wychodzić z wieczornego objadania się, z ciągłego podjadania, potrafią zdrowiej się odżywiać jeśli tak zdecydują, chudnąć, ale nie Ty.

   

Czy wiesz, że…

Kiedy jesteś zmęczona, niewyspana, nieotulona, zestresowana, ciągle gdzieś gonisz, zamartwiasz różnymi sprawami, wciąż musisz o czymś pamiętać…

trudniej o uważność, o dobre samopoczucie, trudno o energię na co dzień

i tym trudniej o świadome wybory żywieniowe, o nie uleganie zachciankom, skoro ciało i umysł chcą doładowania, więc jeszcze trudniej o utrzymywanie zmian w diecie na których Ci zależy.

Twoje zasoby są na niskim poziomie. Wtedy to naturalne, że realizacja celów żywieniowych idzie znacznie trudniej, bardziej opornie, łatwiej o wybory oddalające Cię od wyznaczonych celów.

Co wtedy robisz? Zrzucasz winę na siebie, że jesteś słaba, że inni mogą coś zmienić w diecie, schudnąć, a Ty nie.

Ale wiesz, to normalne że tak się dzieje. Nie masz zasobów, a jak nie masz zasobów to nie masz się na czym oprzeć.

Zmiana potrzebuje Twojej energii.

Dlatego tak ważne jest aby Twoje zasoby psychoenergetyczne były na optymalnym poziomie, wtedy dobrze funkcjonujesz, masz siłę na realizację swoich celów, nie wpadasz w zniechęcenie, brak poczucia sensu działania.

Kiedy nie masz zasobów nie masz uważności na swoje myśli wówczas niewspierające przekonania na Twój temat oraz na temat zmian jakich chcesz się podjąć w odżywianiu zaczynają przejmować nad Tobą kontrolę i determinować Twoje zachowania, a Ty tracisz poczucie sprawczości

Utożsamiasz się z tym, co słyszysz, utożsamiasz się ze swoimi myślami. Uważasz, że są prawdą, że jest dokładnie tak, jak podpowiada Ci Twój umysł. Tylko że niestety zapomniałaś o jednej rzeczy – stan Twoich zasobów wpływa na stan Twojego ducha, a stan Twojego ducha wpływa na to jakie myśli do Ciebie napływają. Gdy nie masz siły to w końcu wszystko Ci jedno i… porzucasz dietę, zmiany, cele. Znasz to?

 

Dlatego tak istotne jest abyś wykształciła w sobie nawyk uważności na swoje myśli, abyś nauczyła się oddzielać od myśli, które są niewspierającymi przekonaniami po to by te myśli Cię nie zatrzymywały w dążeniu do celów kusząc krótkoterminową przyjemnością z napadu na jedzenie lub wmawiając Ci, że i tak nie ma się po co starać, bo i tak Ci się nie uda. To nieuleganie myślom da się wypracować!

Kiedy nie jesteś w połączeniu ze swoimi emocjami, nie wiesz jak nad nimi pracować one zaczynają Tobą rządzić wpływając na podejmowanie niewłaściwych działań…

Plany masz piękne i ambitne aby zmienić swój obecny sposób odżywiania i przy okazji zrealizować cele jakie sobie postawiłaś. Wszystko idzie dobrze kiedy w Twoim życiu jest w miarę stabilnie, masz zasoby więc jest uważność, a motywacja się jeszcze nie wypaliła.

Co się dzieje, kiedy przychodzą emocjonalnie trudne momenty? Stres? Wszystkiego wydaje się być  “za dużo”?

Nie kontrolujesz tego. Nie wiesz co z tym zrobić, z tą falą emocji. Więc ją tłumisz. Wtedy wkracza jedzenie emocjonalne, zajadanie problemów, stresów, trudnych sytuacji. Czy brzmi znajomo?

Nie widzisz emocji namacalnie, ale ciało musi się nieźle napracować żeby utrzymywać je w stanie stłumienia. Bo one przecież nie znikają dlatego, że Ty postanowiłaś je zostawić samym sobie lub przekierować napięcie na jedzenie. To jest krótkoterminowe. Wcale nie musi tak być, że emocjonalne jedzenie blokuje Cię przed zmianą, że emocje determinują Twoje zrezygnowanie.

Naucz się pracy z emocjami. Być może nikt wcześniej Cię tego nie nauczył. Mogę to zrobić.

 

Jesteś w stanie nauczyć się zarządzać swoimi emocjami. Posiadasz stery aby zarządzać nimi, regulować ich natężenie oraz czas w jakim przychodzą do Ciebie. Potrzebujesz ich jedynie użyć.

Kiedy brakuje Ci motywacji, bo nie widzisz efektów lub jesteś przemęczona, najczęściej wtedy właśnie odpuszczasz, choć tak naprawdę możesz nauczyć się działać pomimo braku chęci w danym momencie

Czy rzeczywiście bez motywacji to już naprawdę ani rusz? Niekoniecznie. Motywacja, owszem jest potrzebna i warto ją w sobie wzniecić, rozpalić, ale możesz działać nawet gdy jej nie czujesz.

Gotowość do zmiany nie oznacza, że będziesz zawsze w pełni mocy, w pełni entuzjazmu, że wybory przybliżające Cię do upragnionych rezultatów będziesz podejmowała zawsze z uśmiechem na twarzy.

 

Dlatego potrzebujesz nauczyć się reagowania w momencie gdy pierwsza fala entuzjazmu i motywacji związana z wprowadzaniem zmian i pierwszymi efektami opadnie. Pokażę Ci jak to zrobić, jak wpłynąć na siebie nie popadając w zniechęcenie.

Kiedy stosujesz narrację wobec siebie z pozycji surowego trenera wówczas długoterminowo możesz całkowicie zablokować się na realizację swoich celów dietetycznych

Czy sądzisz, że jeśli mocno sobie dokopiesz, opiszesz siebie, swój wygląd i swoją obecną relację z jedzeniem w sposób opryskliwy, złośliwy to takie słowa na Ciebie wpłyną korzystnie? Zmotywujesz się?

Czy sądzisz, że jak będziesz się pospieszać, krzyczeć i wypominać każde potknięcie, błąd to poczujesz powera do działania jeszcze bardziej?

 

Naucz się życzliwego, ciepłego | co nie oznacza, że pobłażliwego | języka wobec siebie i swojego ciała. Naucz się być czuła i jednocześnie stanowcza wobec siebie. To pomoże Ci zrealizować swoje cele żywieniowe bez niepotrzebnej presji. Pomogę Ci w tym.

Postawiłaś sobie za cel - zmienić swoje nawyki żywieniowe, zacząć jeść bardziej zdrowo i świadomie, schudnąć?
Świetnie! Ale przestań działać zrywami, z dnia na dzień podejmując decyzję o zmianach w diecie bez wcześniejszego przygotowania.
To tak jakbyś rzucała siebie na głęboką wodę choć nie umiesz pływać.
Czy sportowiec wybiera się na maraton bez wcześniejszej rozgrzewki?
Jeśli chcesz doczekać się realnych zmian w Twojej diecie, jeśli chcesz pozbyć się jakiegoś niewspierającego nawyku to najpierw stwórz sobie odpowiednie warunki pod tą zmianę.
Pomogę Ci w tym.

Program

PAKIET NA START

"Więcej zasobów | Więcej samopoznania | Więcej zrealizowanych celów żywieniowych"

27.11 – 31.12

Zastanów się ile zaoszczędzisz czasu, energii i frustracji, których nie będziesz musiała doświadczać podczas wprowadzania zmian w swojej diecie jeśli podejmiesz się współpracy ze mną i z moją pomocą zbudujesz dobry start.

 

Każdego dnia prowadzę moje klientki podczas sesji z diet coachingu w realizacji ich celów żywieniowych, z przyjemnością poprowadzę też Ciebie. Pracuję na konkretnych i sprawdzonych schematach, które wypracowałam na przełomie lat zdobywania wiedzy, praktyki oraz doświadczenia.

 To nie jest tak, że właśnie Ty jesteś tym ciężkim przypadkiem, na którego nic nie działa. Nie zbudowałaś jedynie dobrych fundamentów pod zmianę. Zbuduj je ze mną.

 

Zbuduj korzystną przestrzeń do zmiany nawyków żywieniowych.

Już nie musisz działać zrywami podejmując decyzję z dnia na dzień. Takie działania do niczego nie prowadzą poza kolejną irytacją, zmęczeniem, a w konsekwencji porzuceniem zmian w diecie.

Zaufaj mi. Poprowadzę Cię.

Wiem jak to zrobić.

Program

PAKIET NA START

"Więcej zasobów | Więcej samopoznania | Więcej zrealizowanych celów żywieniowych"

ma na celu:

 • przygotowanie Cię do wprowadzenia realnych zmian w Twojej diecie, stworzenia pewnej przestrzeni, trwałej i stabilnej bazy pod zmianę, o której większość ludzi zapomina podejmując się zmian w swojej diecie,

 • odbudowanie Twojej energii,
 • nauczenie Cię uważności na swoje myśli i nabycia umiejętności przeprogramowywania niewspierających przekonań,
 • nauczenie Cię pracy z emocjami,
 • pokazanie Ci jak radzić sobie z brakiem motywacji do działania i jak traktować motywację podczas procesu zmiany,
 • zbudowanie w Tobie życzliwej ale nie uległej narracji wobec samej siebie i życzliwej narracji wobec ciała, która spowoduje że wreszcie przestaniesz walczyć ze sobą i ciałem,

Tematyka Programu

5 obszarów działania

zasoby | uważność na myśli | emocje | motywacja | język narracji

Z programem nauczysz się:

 • dowiesz się czym są zasoby psychoenergetyczne, gdzie je zużywasz, też w sposób nieświadomy, zrozumiesz dlaczego tak ważne jest aby nie podejmować się działań bez posiadania zasobów i czym to się może skończyć,

 • poznasz techniki na podniesienie swoich zasobów psychoenergetycznych, które pomogą Ci mieć więcej uważności w codziennych decyzjach żywieniowych, mieć siłę na wprowadzanie zmian w diecie,  ale też podniosą jakość Twojego codziennego życia,

 • zrozumiesz czym są Twoje myśli, dowiesz się gdzie jest ich źródło, przestaniesz identyfikować się z każdą z napływających do Ciebie myślą, nauczysz się odpowiednio reagować na myśli niewspierające, które powodują że chcesz zrezygnować z realizacji celów żywieniowych (czyli mówisz “mam to gdzieś”, “dziś odpuszczę trening”, “mi to się nie uda i tak”, “dziś jeszcze odpuszczę ale jutro już się zbieram”)
 • dowiesz się jak wyłączyć w głowie tzw. “overthinking” czyli nieustanne myślenie, które demotywuje, blokuje przed zmianą, zużywa energię, wkręca Cię w zamartwianie, przejmowanie się, wątpienie,

 • zbudujesz wspierające przekonania na swój temat oraz na temat odżywiania, diet i odchudzania aby te przekonania generowały w Tobie właściwe emocje, a emocje właściwe działania, nauczysz się konkretnego schematu postępowania,

 • zrozumiesz czym są emocje, poznasz techniki pracy z emocjami, nauczysz się nimi zarządzać, a to pozwoli Ci wpływać na swoje działania, lepiej zrozumieć siebie, przestaniesz zużywać niepotrzebnie swoją energię na ich tłumienie by w dojrzały sposób je wyrażać,

 • dowiesz się czym tak naprawdę jest gotowość do zmiany, bo być może do tej pory rozumiałaś ją w sposób totalnie niewspierający dla Ciebie i Twoich zmian,
 • poznasz sekret motywacji, dowiesz się kiedy ma ona swoje zastosowanie, a kiedy nie i co zastosować w momentach kiedy totalnie Ci się nie chce podejmować działania, kiedy wolisz odpuścić – jak wtedy na siebie wpłynąć,

 • odkryjesz pewien sekret jak sprawić aby realizacja Twoich celów żywieniowych zakończyła się bezapelacyjnym sukcesem,
 • nauczysz się stosować czułą, ale stanowczą narrację wobec samej siebie oraz nauczysz się życzliwego języka wobec własnego ciała (nie ma to związku z powszechnie interpretowaną obecnie ciałopozytywnością), który pozwoli Ci wprowadzać realne czyli możliwe do wprowadzenia cele żywieniowe w oparciu o szacunek, łagodność i zrozumienie. Zapomnij więc o dowalaniu sobie czy karceniu za każde potknięcie.

Jak będzie przebiegał Program?

Startujemy 27 listopada!

Program “Pakiet na start. Stwórz sobie odpowiednie warunki. Więcej zasobów | Więcej samopoznania | Więcej zrealizowanych celów żywieniowych”

to seria webinarów o czasie trwania około 5 – 15 minut, które otrzymywać będziesz na maila w każdy dzień tygodnia w dni robocze czyli od poniedziałku do piątku z wyjątkiem przerwy świątecznej.

W sumie na Twoją skrzynkę mailową trafi ode mnie 25 nagrań.

Do niektórych nagrań dołączone zostaną karty do pracy własnej celem głębszego przemyślenia danego zagadnienia.

Jako diet coach wiem, że potrzebujesz systematyczności.

Z kolei jako mama dwójki małych dzieci wiem, że czas w obecnych czasach jest cenny 🙂 Dlatego stworzyłam 2w1. Systematyczność i konkret, którego potrzebujesz czyli skoncentrowane treści otrzymywane wprost na Twoją skrzynkę mailową.

CZAS TRWANIA PROGRAMU TO 5 TYGODNI

Cena promocyjna

222 zł

(do 10.11)

*cena regularna 277 zł

Wiem, że nie lubisz suchych przekazów dlatego

 • w trakcie programu prowadzona będzie zamknięta grupa na Telegramie gdzie będziesz mogła zadawać pytania na bieżąco oraz dzielić się swoimi przemyśleniami,
 • pod koniec programu odbędzie się dodatkowo 1 sesja Q&A na ZOOM na której będziesz mogła zadać mi nurtujące Cię pytania, sesja ta będzie zapisana.

Wychodzę naprzeciw Twoim potrzebom, bo znam Twoje potrzeby

 • Szanuję Twój czas dlatego webinary są mocno skoncentrowane, wręcz laserowo dotykają danego zagadnienia.

  (bo dobrze wiem, jak to jest kiedy kupujesz jakiś warsztat, program i potem zapominasz go regularnie odsłuchiwać, albo zniechęcasz się już na samym starcie gdy widzisz, że nagranie do odsłuchania jest dłuższe).

 • Nagrania trafiać będą do Ciebie codziennie w formie krótkich nagrań prosto na Twoją skrzynkę mailową, żebyś nie musiała nigdzie ich szukać, nigdzie dodatkowo się logować.

  (bo wiem, że można zapomnieć, że może pojawić się pokusa, żeby potem zajrzeć, potem odsłuchać. Mając nagranie na skrzynce otworzysz je z samego rana przeglądając poranną pocztę!).

Dla kogo program "Pakiet na start"?

| Stwórz warunki do zmiany nawyków |

 • dla osób, które chcą zmienić swoje obecne nawyki żywieniowe i nie jest to ich pierwsza próba,

 • dla osób, które chcą przestać jeść pod wpływem emocji, objadać się po ciężkim dniu, ulegać każdym swoim zachciankom,

 • które chcą naprawić swoją relację z jedzeniem, schudnąć,

 • dla osób, które chcą podejść realistycznie do zmian w diecie, stworzyć przestrzeń na tą zmianę, przestać działać po omacku, z doskoku, bez sił na tą zmianę, ale konkretnie i skutecznie,

 • dla osób, które chcą stworzyć stabilną, bezpieczną przestrzeń na zmianę by nie zrezygnować z niej pod wpływem chwili, niewspierających myśli sabotujących,niekorzystnych sytuacji, spadku motywacji.

Po zakończeniu Programu otrzymujesz ode mnie w prezencie na start:

 • karty samoobserwacji do monitorowania postępów swojej pracy,
 • e-booka “Jak znaleźć optymalną dietę dla siebie” o wartości 49,00 zł, w którym zapoznaję Cię z podstawowymi informacjami o świadomym, zdrowym odżywianiu,

 • karty “Menu planer” do planowania posiłków z podstawowymi informacjami jak go prowadzić optymalnie dla Ciebie aby ułatwić sobie zadanie i życie.

Zapisz się koniecznie i odbuduj swoje zasoby psychoenergetyczne, naucz się nimi zarządzać, wzmocnij swoją energię, naucz się pracy z umysłem i przekonaniami, poczuj swoje emocje, naucz się nimi zarządzać, przestań ze sobą walczyć czyli zbuduj silne podstawy do zrealizowania swoich celów żywieniowych.

Przekonaj się ile łatwiej możesz realizować swoje cele żywieniowe z "pakietem na start"!

BONUS DLA UCZESTNIKÓW PROGRAMU!!

 • Osoby, które będą uczestnikami programu będą mogły skorzystać z 1 sesji coachingowej o wartości 200 zł (1 godzina 15 min +podsumowanie sesji na maila) z wybranego dowolnie tematu w zakresie odżywiania, aktywności fizycznej (np. analiza dotychczasowego sposobu odżywiania + propozycje zmian, wsparcie coachingowe w wybranym obszarze, zmotywowanie do wprowadzenia regularnej aktywności fizycznej etc.) w cenie 50% niższej od ceny regularnej czyli za 100 zł!

  *do wykorzystania do 30.06.2024 r.

 • Osoby, które będą uczestnikami programu będą mogły skorzystać z pełnego pakietu 10 sesji coachingowych o wartości 2000 zł w cenie 15% niższej od ceny regularnej to jak 1700 zł!!

  *do wykorzystania do 30.06.2024 r.