Czy wiesz, że 90% osób w przeciągu roku od odchudzania odzyskuje nawet do 2/3 utraconej masy ciała, a po 3 -4 latach wraca do punktu wyjścia czyli wagi sprzed odchudzania?

 

Dlaczego tak się dzieje?

Niestety żyjemy w kulturze “szybkich efektów”, a to właśnie dają diety. Kuszą swoją ofertą. Chwilę się przemęczysz i osiągniesz efekt jaki sobie postawiłaś. Tylko, że te efekty może i są szybkie, ale nie są trwałe co pokazują badania.

Pytanie na czym bardziej Ci zależy?

Z moich osobistych doświadczeń oraz praktyki coachingowej dostrzegam podstawową zależność:

Nie ma zdrowego odchudzania bez wcześniejszego wypracowania zdrowej relacji
z jedzeniem i ciałem.

Co sprawia, że każda próba odchudzania kończy się kapitulacją albo efektem jojo?

8 błędów, które nie pozwalają Ci uwolnić się od diet:

 • Nie akceptujesz sytuacji w której się znajdujesz i nie znasz prawdziwej przyczyny Twoich nadprogramowych kilogramów
 • Nakładasz na siebie zbyt dużą presję i oczekiwania i nie masz planu minimum na gorsze dni
 • Nie masz długoterminowej strategii dlatego działasz z doskoku stosując “diety cud” czy wprowadzając zakazy
 • Próbujesz dopasować siebie do diety zamiast dopasować dietę do siebie
 • Porównujesz się do innych i aspirujesz do celów, które nie są Twoje
 • Myślisz o sobie źle i ciągle się krytykujesz
 • Nie posiadasz praktycznej wiedzy żywieniowej, która pozwoliłaby Ci odchudzać się bez diet
 • Nie potrafisz zarządzać swoimi emocjami, przez co doświadczasz epizodów emocjonalnego, niekontrolowanego jedzenia, które następnego dnia wyrównujesz głodówką co wpędza Cię w jeszcze gorsze samopoczucie i poczucie presji

Jeżeli jesteś uparta i zdeterminowana udaje Ci się “przemęczyć” czas diety i schudnąć.

Niestety efekty nie utrzymują się zbyt długo i waga powraca…

Znasz to?

Dlaczego doświadczasz efektu jojo?

 • Nie wiesz jak odżywiać się po odchudzaniu
 • Pomimo dużej wiedzy żywieniowej nadal masz złą relację z jedzeniem
 • Kiedy schudłaś chcesz sobie wynagrodzić tygodnie, w których musiałaś trzymać się diety
 • Nadal dzielisz jedzenie na dozwolone i zakazane
 • Podczas diety nie ugruntowałaś w sobie zdrowych i wspierających nawyków żywieniowych więc po zakończeniu diety wracasz do starych przyzwyczajeń
 • Nie wypracowałaś w sobie mechanizmu wewnątrzsterowności i odpowiedzialności za własne wybory żywieniowe, nierzadko idzie to w parze z niskim poczuciem własnej wartości
 • Nie umiesz pracować z emocjami więc emocjonalne jedzenie wraca do Ciebie jak bumerang, z dodatkowym przyzwoleniem, że po diecie już możesz nieco odpuścić

Jak długo jesteś w stanie to znieść?

Zastanów się ile zaoszczędzisz czasu, energii i frustracji, których nie będziesz musiała doświadczać jeśli podejmiesz się współpracy ze mną, opierając swój proces na konkretnych i sprawdzonych metodach, gdzie będę prowadzić Cię za rękę przez cały Twój proces?

Pracuję z moimi Podopiecznymi nad odbudowaniem zdrowej relacji z jedzeniem i ciałem. Nad zmianami, które mają wydarzyć się teraz.

Pomagam moim podopiecznym odzyskać spokój w odżywianiu, odzyskać kontrolę nad swoimi wyborami żywieniowymi. Wspieram je w transformacji niewspierających przekonań skutecznie blokujących ich jak dotąd przed osiągnięciem swoich żywieniowych celów.

 

Moje podopieczne chudną 5, 10, 20 kg bez diet korzystając z technik i metod, które poznają podczas sesji coachingowych ze mną i które uczą się wprowadzać w codzienność z moim wsparciem. Mam 100% pewność, że metody, którymi dysponuję działają co udowadniają moje klientki.

 

Podczas pracy łączę dwa obszary: wiedzę coachingową, dietetyczną i psychodietetyczną oraz rozwój świadomości, który ułatwia samopoznanie.

 

Jeśli chcesz możesz dołączyć do kobiet, którym udało się schudnąć skutecznie i trwale bez diet. Wiem jak Ci pomóc, jak skrócić Twoją drogę i chętnie to zrobię.

Co potrzebujesz zrobić aby schudnąć trwale, bez przechodzenia na dietę?

 • Zaakceptować obecną sytuację – zrozumieć ją i na podstawie tego zmienić zachowania, które doprowadziły Cię do miejsca, w którym jesteś. Akceptacja nie równa się brakowi działania.
 • Wybrać 3 najważniejsze rzeczy nad którymi chcesz pracować. Zaplanować minimum tego co chcesz robić, aby te cele osiągnąć.
 • Przestać nakładać sobie presję związaną z pośpiechem. Odchudzanie to proces – im więcej chcesz schudnąć, tym dłużej będzie trwał.
 • Zaplanować dietę tak, żeby stała się Twoim stylem życia, a nie krótkoterminowym wyrzeczeniem.
 • Wyznaczyć sobie własne, realne cele i być dla siebie samej punktem odniesienia.
 • Przestać myśleć o sobie w kategoriach “jestem do niczego”!
 • Nauczyć się manewrować swobodnie indeksem sytości, objętością posiłku i innymi wskaźnikami, które pozwolą Ci jeść do syta, z przyjemnością i równocześnie chudnąć
 • Polubić się ze swoimi ciałem, zrozumieć że razem gracie do jednej bramki

Co zyskasz pracując ze mną?

Jestem diet coachem, doradcą dietetycznym, w trakcie studiów z psychodietetyki. Przeszłam liczne kursy pogłębiające rozwój świadomości, dotyczące pracy z emocjami i transformacją niewspierających przekonań.

Łącząc ze sobą te obszary, pomogę Ci kompleksowo w realizacji Twoich celów żywieniowych związanych z odchudzaniem.

Pomogę Ci w transformacji Twoich przekonań, blokad, ograniczających programów

 • “Nie mogę ruszyć z miejsca”
 • “Nie mam w sobie motywacji żeby schudnąć, bo i tak wiem, że mi się nie uda”
 • “Co schudnę to tyję, może nie zasługuję na zgrabną sylwetkę, może to nie dla mnie?”
 • “W mojej rodzinie wszyscy mają nadwagę więc jestem na to skazana”
 • “Nigdy nie uwolnię się od moich zachcianek, nie potrafię nad tym zapanować”
 • “Co schudnę to przytyję. Nie potrafię utrzymać efektów, które wypracuję”
 • “Jak nie widzę efektów to odpuszczam i zaczynam jeść wszystko to, czego wcześniej sobie broniłam”

Pomogę Ci także zbudować skuteczną strategię odchudzania, która przynosi trwałe efekty, czyli:

 • Zbudować skuteczną strategię odchudzania opartą na odżywianiu świadomym i intuicyjnym
 • Nauczę Cię prawidłowo odczytywać sygnały głodu i sytości, będziesz wiedziała kiedy rozpocząć kolejny posiłek nie patrząc na zegarek i kiedy go zakończyć niekoniecznie zjadając wszystko z talerza
 • Pokażę Ci jak się odchudzać jednocześnie czerpiąc radość i przyjemność z jedzenia
 • Pokażę Ci jak komponować prawidłowo posiłki aby czuć nasycenie po posiłku jednocześnie obniżając kaloryczność tych posiłków
 • Nauczę Cię jak reagować na zachcianki aby nie tracić nad nimi kontroli
 • Przetransformujesz niewspierające schematy myślowe, które do tej pory blokowały Cię przed osiągnięciem sukcesu w odchudzaniu
 • Poznasz lepiej siebie i swoje potrzeby, nauczysz się akceptować siebie tu i teraz

W czym Ci nie pomogę?

W odchudzaniu, które opiera swoją strategię na: dietach, liczeniu kalorii, kontrolowaniu godzin posiłków na podstawie zegarka, zakazach, reżimach, ćwiczeniach wykonywanych na siłę bez entuzjazmu, bo to nie jest to, czego pragniesz. Wiem, że Ty masz tego już dość.

Moje klientki pragną chudnąć racjonalnie, zdrowo i trwale, korzystając z elementów odżywiania intuicyjnego, a nie spędzać godziny na przeliczaniu makro i kalorii z posiłku, żeby przypadkiem nie przekroczyć ustalonych odgórnie liczb czy liczyć ilość spalonych kalorii po wysiłku fizycznym. Moje klientki są już tym zmęczone. One wiedzą, że można schudnąć inaczej.

Z przyjemnością Cię poprowadzę i wesprę w Twoim procesie!

6 miesięczna opieka coachingowa

 

Pakiet ACTIVE skupia się przede wszystkim na procesie nastawionym na odchudzanie. Jednak nie w ujęciu jakie przedstawia świat dietetyki. Nie wprowadzamy żadnych diet. Pracujemy na tym, co jest. Zmieniamy Twoje przekonania, schematy myślowe oraz dotychczasowe strategie działania. Wprowadzamy regularną aktywność fizyczną dopasowaną do Ciebie. Wszystko odbywa się przy moim pełnym wsparciu i prowadzeniu. W podejściu życzliwym jesteś w stanie wypracować skuteczne, trwałe, realne zmiany i osiągnąć cel. Przed Tobą wyzwanie, które potrwa 6 miesięcy, przez które chętnie Cię poprowadzę i wesprę.

 

Pakiet obejmuje:

20 sesji po 75 minut (1 godzina 15 minut) pierwsze 10 sesji 1 raz w tygodniu, kolejne sesje co 2 tygodnie

Zapewniam Ci opiekę coachingową przez czas trwania sesji (stały kontakt przez e-mail oraz aplikację Messenger lub WhatsApp)
szczegółową analizę dotychczasowego stylu odżywiania się, pracę nad wybranymi przez Ciebie obszarami z zakresu odżywiania dotyczącymi Twoich nawyków żywieniowych, powtarzających się niekorzystnych schematów czy zachowań, które Tobą rządzą…

 

Cena: 200 zł (1 spotkanie) x 20 sesji -> 4000,00 zł

(możliwość płatności w ratach)

Odzyskaj wolność w jedzeniu, odzyskaj spokój…

 

Moje podopieczne chudną podczas sesji tyle, ile sobie założyły rozumiejąc, że odchudzanie to proces. Przestają się spieszyć, bo wiedzą, że to do niczego nie prowadzi. Przestają walczyć ze sobą, z ciałem, bo wiedzą, że to zablokuje je na osiągnięcie celów. Podczas sesji zaczynają siebie bardziej poznawać – siebie i swoje potrzeby, siebie i swoje emocje. Zaczynają proces akceptacji ciała zanim schudną, zaczynają czuć się atrakcyjnie ze sobą zanim schudną. A dzięki pracy z przekonaniami są w stanie utrzymać trwałą zmianę.

 

Dołącz do kobiet, które schudły bez diet, trwale!

 

Zmiana zaczyna się kiedy podejmujesz decyzję o zmianie. Resztę pozostaw mojemu doświadczeniu. Pomagam kobietom na co dzień. Mogę pomóc również Tobie uwolnić się od kultury diet, schudnąć trwale bez tworzenia niepotrzebnych zakazów w diecie.

 

Beata

Jeżeli czujesz opór, niepewność czy to dla Ciebie spotkajmy się na zupełnie niezobowiązującej sesji wstępnej podczas której poznamy się bliżej a ja będę mogła poznać Twoje potrzeby oraz z czym się zmagasz. Napisz do mnie na

sesje.beata.tomczyk@gmail.com.

 

Więcej o sesji wstępnej przeczytasz tutaj: