Otwórz się na swoją kobiecość, emocjonalność i intuicję. To głównie zablokowanie na te trzy pierwiastki kobiecej natury sprawia, że wpadamy w zaburzoną relację z jedzeniem i ciałem.

Połącz się ze swoją kobiecością. Naucz się być, odpoczywać, przyjmować, poczuj swoją sensualność czyli zmysłowość.

Poczuj swoje emocje. Zacznij czuć by móc uwolnić trudne emocje by Ci nie ciążyły.

Otwórz się na swoją intuicję czyli naturalne przeczucie, naturalną pewność co do decyzji jakie podejmujesz.

Dla kogo Masterclass Połączona z czuciem?

Dla każdej kobiety, która chce naprawić swoją relację z jedzeniem, przestać przechodzić na kolejne diety, ćwiczyć “za karę”, “bo trzeba”, ale dlatego, że chce, może, lubi.

 

Dla każdej kobiety, która chce przestać musieć wyglądać, bo tego się od niej oczekuje (nienaganna sylwetka inaczej się zapuściłaś), musieć ogarniać, bo tego się od nich oczekuje (kto jak nie Ty), musieć być wyrozumiałą, bo takie przecież są kobiety: wyrozumiałe i poświęcające się, najpierw inni potem ona.

 

Jeśli chcesz połączyć się ze swoją kobiecą energią, kobiecością, sensualnością by nauczyć się odpuszczać, przyjmować, być, co nie znaczy nic nie robić – nie! wręcz przeciwnie! ale z innego totalnie poziomu!

 

Jeśli chcesz poczuć lekkość płynącą z uwolnienia nagromadzonych emocji, połączenia się z czuciem.

 

Jeśli chcesz otworzyć się na Twoją naturalną zdolność jaką jest intuicja (przeczucie), z której płynie zaufanie, dobre decyzje, za to mniej wypalającej kontroli, lęków i obaw..

to ten Masterclass jest zdecydowanie dla Ciebie!

Jakie tematy poruszane będą na Masterclassie?

  • Kobiecość, energia kobieca na co dzień, połączenie się ze swoją kobiecością, otwarcie się na swoją energię żeńską czyli lekkości, którą masz naturalnie w sobie, z której na co dzień możesz czerpać i korzystać, jak otwierać się na swoją kobiecość i sensualność. Jak przestać tkwić w energii męskiej czyli zarabianiu się, zaharowywaniu, wszystkoogarnianiu, pełnej kontroli, pośpiechu i przy tym wiecznego zmęczenia, nierzadko wku&wu prowadzącego do przemęczenia i wypalenia, które chcesz uzupełnić niekontrolowanym jedzeniem (bo wtedy chociażby możesz wreszcie odpuścić, jedyna przyjemność etc.).
  • Emocje, kontakt z czuciem, połączenie z czuciem i odczuwaniem. Przestań kumulować stres i napięcie w ciele. To właśnie brak kontaktu ze swoimi emocjami sprawia, że Twoje życie jest coraz cięższe i cięższe, miesiączki są bolesne, a Ty stajesz się coraz bardziej odłączona od siebie. To właśnie przez brak kontaktu ze swoimi emocjami próbujesz pozbyć się tego nieprzyjemnego napięcia w ciele i przenosisz go na kompulsywne sprzątanie, nadmierne i szybkie jedzenie. Uwalnianie emocji na bieżąco z ciała, poznanie skutecznych metod, jak połączyć się ze swoim czuciem, jest kluczowe w procesie budowania zdrowej i swobodnej relacji z jedzeniem opartej na trosce o własne zdrowie i dobre samopoczucie.
  • Intuicja, czyli coś coś co masz naturalnie wbudowane, ale często przez zablokowanie na kobiecość i czucie nie korzystasz z tej cechy. Intuicja to głos, który NIGDY nie zawodzi. Jak dokonywać wyborów z intuicji,  a nie z ego? Jak zaufać swojej intuicji czyli przeczuciu? Jak podejmować decyzje w zgodzie ze sobą a z pomocą intuicji? Jak tego daru nie wypierać i nie podważać jego znaczenia, Jak otwierać się na intuicję – poprzez praktyki mindfullness, bycie w tu i teraz, kreatywność i połączenie z kobiecością oraz emocjonalnością czego nauczysz się na masterclass.

Dlaczego potrzebujesz zharmonizować w sobie energię żeńską i męską?

Żyjemy w energii męskiej, kulturze pracy i efektów, wyścigu i perfekcjonizmu. Matki mają problem, żeby przyjąć własne emocje nie mówiąc o emocjach dziecka. Kobietom narzucane są wysokie wymagania względem ich figury i postawy. Działaj, ciśnij. Nie tylko w pracy, ale też w domu, nienaganne przestrzenie, a na koniec dnia intensywny trening. Robisz to dla siebie!

W takiej gonitwie bardzo łatwo się zatracić. Mówisz wtedy, że czujesz się ciężko, że nawet kilogramy to pokazują, że nie masz już na to siły. Jest tyle do zrobienia.

Boisz się poprostu być, czuć, odpoczywać, przyjmować, przekierowywać, delegować, bo kto jak nie Ty. A te całe emocje to świadczą o słabości. Kobiecość to też słabość, brak formy, tylko leżysz i pachniesz.

Tylko dlaczego te ciągłe diety, kompulsywne jedzenie, brak kontroli przejawiający się do słodyczy, ciast i deserów. Skąd ta presja rozładowywana nierzadko krzykiem, złością, znowu jedzeniem… I potem kolejna dieta, ale już nawet ona nie działa.

Energia kobieca nie jest o nic nie robieniu i rozmemłaniu. Tak naprawdę potrzebujesz w sobie obu pierwiastków. Żenśkiego i męskiego ale w zharmonizowanej formie a nie życie w kołowrotku oczekiwań i przekonań własnych i innych osób.

Co zyskasz dzięki udziałowi w Masterclass Połączona z czuciem?

  • połączysz się ze swoją kobiecością dzięki czemu zrównoważysz w sobie energię męską i żeńską, dzięki czemu nauczysz się oddelegowywać zadania, z przyjemnością przyjmować, odpuszczać wieczną kontrolę i “muszę”,
  • przestaniesz ciągle działać, zaczniesz bardziej być dzięki w działaniu będziesz bardziej efektywna (wbrew pozorom), poczujesz jak silną moc posiadasz z faktu, że jesteś kobieca i sensualna,
  • zadbasz o swoją kobiecość i w tym połączeniu o swoje ciało przez co Twoje wybory żywieniowe staną się dla Ciebie oczywiste i naturalne, naturalnie będziesz chciała dla siebie jak najlepiej, będziesz chciała karmić się dobrym jedzeniem, oczywisty będzie dla Ciebie ruch, aktywność,
  • odblokujesz się na swoje emocje, nauczysz się je czuć i uwalniać z ciała odczytując informację z jaką przyszły, zrozumiesz po co są, do czego służą i jak się z nimi obchodzić,
  • przestaniesz bać się że emocje wciągną Cię w przepaść niemocy i bezsilności, dzięki temu poczujesz ulgę, lekkość i nauczysz się naturalnie harmonizować mając nawet 2 minuty,
  • połączysz się ze swoją naturalną intuicją, głosem, przeczuciem, które zawsze wie co jest dla Ciebie najlepsze, jakie wybory potrzebujesz podjąć i dlaczego, dzięki połączeniu z intuicją nauczysz się ufać procesowi życia w jakim jesteś, swoim emocjom i sensualności, nauczysz się odpuszczać i jeszcze bardziej przyjmować.

Dołącz do grona wspierających się kobiet!