Umów się ze mną na bezpłatną sesję wstępną.

 

O czym rozmawiamy podczas sesji i dlaczego warto?
Podczas rozmowy skupiamy się przede wszystkim na Twoim stylu życia i dotychczasowym sposobie odżywiania. Rozmawiamy też o tym,  jak chciałabyś aby wyglądała Twoja relacja z jedzeniem w przyszłości czyli jakie są Twoje oczekiwania względem sesji – to moment na wstępne, na razie tylko ogólne, określenie Twoich celów.
Przedstawię Ci też w jaki sposób będziemy pracować, jakich narzędzi używam jako coach oraz jak wyglądają sesje.

 

Spokojnie, jeszcze nie podejmujesz decyzji o współpracy.

 

Masz natłok myśli? Nie wiesz od czego zacząć? Co powiedzieć?
Jeśli nie wiesz co właściwie chcesz zmienić ale czujesz, że Twoje nawyki wymagają zmiany – ja pomogę Ci to odkryć.

 

Dzięki bezpłatnej sesji wstępnej możemy również poznać się lepiej. To ważne, ponieważ jeśli sesje mają być efektywne Ty musisz czuć, że do siebie pasujemy. Na pewno wiesz o co mi chodzi. Pierwsze wrażenie ma znaczenie.

 

Zapoznam Cię także z ofertą dostępnych pakietów i odpowiem na wszystkie Twoje pytania z tym związane abyś dokładnie wiedziała o co w tym chodzi i jakich efektów współpracy ze mną możesz się spodziewać oraz który pakiet byłby dla Ciebie najlepszy. Po sesji masz oczywiście czas na to aby spokojnie zastanowić się czy decydujesz się na współpracę ze mną. Ja wysyłam Ci też maila z informacją zwrotną, w której piszę jakie widzę obszary do pracy, jest to takie podsumowanie sesji. Jeśli mówisz zmianom “tak” po kilku dniach dajesz mi odpowiedź zwrotną i ustalamy datę pierwszej sesji.

 

Rozmowa przeprowadzona będzie poprzez aplikację Messenger, zoom lub telefonicznie i potrwa około 30 minut. Nic nie tracisz. Możesz tylko zyskać.

 

Jeżeli jesteś zainteresowana wstępną bezpłatną rozmową ze mną napisz do mnie! Umówimy termin spotkania dla Ciebie dogodny.

 

Napisz do mnie na:

sesje.beata.tomczyk@gmail.com

 

Ps. Pamiętaj, że nawet jeśli teraz czytasz ten tekst i nadal myślisz, że to się nie uda, że nie odniesiesz sukcesu to wiedz, że są to jedynie myśli, które nasuwa Ci Twój umysł – a ten nie lubi zmian. Te myśli są subiektywne i oparte na Twoich wcześniejszych doświadczeniach. One nie są obiektywną prawdą. Pozwól sobie pomóc. Nawet jeśli się boisz i czujesz niepewność, ale gdzieś tam głęboko w sercu pragniesz tej zmiany – pójdź za tym!

Jestem tu dla Ciebie. Razem możemy wiele zmienić w Twoim życiu.