Umów się na bezpłatną konsultację

O czym rozmawiamy podczas spotkania i dlaczego warto?

 

Podczas rozmowy skupiamy się przede wszystkim na Twoim stylu życia i dotychczasowym sposobie odżywiania. Rozmawiamy też o tym,  jak chciałabyś aby wyglądała Twoja relacja z jedzeniem w przyszłości czyli jakie są Twoje oczekiwania względem sesji – to moment na wstępne, na razie tylko ogólne, określenie Twoich celów.

 

Przedstawię Ci też w jaki sposób będziemy pracować, jakich narzędzi używam jako psychodietetyk i coach oraz jak wyglądają sesje.
Będąc sama ze sobą trudniej jest wyjść z zaburzonej relacji z jedzeniem, zobaczyć błędy żywieniowe, schematy i przekonania, które nie są dla Ciebie wspierające, a którymi kierujesz się w życiu. Z moją pomocą jesteś w stanie osiągnąć swoje cele żywieniowe skutecznie i trwale.

Jeżeli jesteś zainteresowana wstępną bezpłatną rozmową ze mną wybierz dogodny termin:

Jeżeli żaden termin Ci nie odpowiada napisz do mnie na sesje.beata.tomczyk@gmail.com a znajdziemy najlepszy termin.

Bezpłatna konsultacja psychodietetyczna przeprowadzana jest poprzez aplikację Messenger, Instagram lub WhatsApp i potrwa około 30 minut. Nic nie tracisz. Możesz tylko zyskać.

Masz natłok myśli? Nie wiesz od czego zacząć? Co powiedzieć?

 

Jeśli nie wiesz co właściwie chcesz zmienić ale czujesz, że Twoje nawyki wymagają zmiany – ja pomogę Ci to odkryć i dobrać odpowiednią opcję dla Ciebie.

Dzięki bezpłatnej konsultacji możemy również poznać się lepiej. To ważne, ponieważ jeśli sesje mają być efektywne Ty musisz czuć, że do siebie pasujemy. Na pewno wiesz o co mi chodzi. Pierwsze wrażenie ma znaczenie.

 

Po sesji masz oczywiście czas na to aby spokojnie zastanowić się czy decydujesz się na współpracę ze mną. Jeśli mówisz zmianom “tak” po kilku dniach dajesz mi odpowiedź zwrotną i ustalamy datę pierwszego spotkania.

Boję się, że to i tak nie ma sensu…

 

Tak znam to, myślisz że jesteś tym przypadkiem któremu się nie uda. Pamiętaj, że nawet jeśli teraz czytasz ten tekst i nadal myślisz, że to się nie uda, że nie odniesiesz sukcesu to wiedz, że są to jedynie myśli, które nasuwa Ci Twój umysł – a ten nie lubi zmian. Te myśli są subiektywne i oparte na Twoich wcześniejszych doświadczeniach. One nie są obiektywną prawdą.

 

Pozwól sobie pomóc. Nawet jeśli się boisz i czujesz niepewność, ale gdzieś tam głęboko w sercu pragniesz tej zmiany – pójdź za tym!

Jestem tu dla Ciebie. Razem możemy wiele zmienić w Twoim życiu.

 

Beata